Uredovno vrijeme škole

Autor: IGOR VALIDŽIĆ, 23. 6. 2020.

Uredovni dan škole za rad sa strankama

Za vrijeme trajanja epidemije korona virusa (COVID-19) administrativno-tehničko osoblje neće neposredno raditi sa strankama osim ako je to nužno zbog specifičnih potreba.
Za sve hitne i neodgodive zahtjeve, upite ili poslove, Srednju školu Marka Marulića Slatina možete kontaktirati elektroničkim putem ili telefonom.
Tajništvo na službeni mail škole zaprima zahtjeve i upite stranaka: ss.marka.marulica@vt.t-com.hr ili ss.marka.marulica@gmail.com

Info telefon: 033 551449

POTVRDE: U ZAHTJEVU JE POTREBNO NAPISATI ZA KOJU SVRHU JE POTREBNA POTVRDA

Uredovno vrijeme za rješavanje zahtjeva stranaka predanih zahtjevom ili elektroničkom poštom određuje se:

PONEDJELJAK - PETAK U VREMENU OD 12:00 DO 14:00 SATI

Obrazac za potvrde: Obrazac za upit - zahtjev

Priloženi dokumenti:
OBRAZAC_ZA_UPITE_-_ZAHTJEVE_(1).docx (12.12 KB)

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.