Najčitatelji u rujnu

Autor: Sandra Bošnjak, 2. 10. 2020.

Dragi korisnici!

Rujan je već iza nas. Očekivao sam da ćete početkom školske godine biti puno aktivniji i više dolaziti u knjižnicu posuđivati knjige. Ali, još uvijek stignete jer školska je godina tek počela.
Ne bih sada mogao istaknuti najčitatelja jer takvoga ovaj mjesec nije niti bilo. Nitko nije posudio više od dvije knjige.
Najtraženija knjiga bila je Orwellova „Životinjska farma“.

Iskreno vjerujem da ćete u listopadu biti češći posjetitelji naše knjižnice i da ćete posuđivati više knjiga.
Mjesec listopad je i Mjesec školskih knjižnica, a ovogodišnja mu je tema „Put do zdravlja i dobrobiti“.

Svakako valja reći da se od 15. listopada do 15. studenoga obilježava i Mjesec hrvatske knjige čiji je moto „Razlistaj se!, a cijela je manifestacija posvećena planeti Zemlji.
Uključite se u aktivnosti koje ćemo provoditi tijekom listopada.
Radujem se suradnji s vama.
Vaš knjižničar

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.