Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika

Autor: Sandra Bošnjak, 2. 10. 2020.

Na ovogodišnjem Županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika održanom 29. rujna,  sudjelovale su učenice 2. razreda opće gimnazije pod mentorstvom prof. Željke Orban. Djevojke su se plasirale na 2., 3. i 4. mjesto. Čestitamo  Eleni Bićanić (2.a),  Ivoni Bosec (2.b) i Karli Vasiljević (2.b)  na odličnom uspjehu, tim više zbog izvanrednih okolnosti u kojima je županijsko natjecanje provedeno.
Napomena: redoslijed djevojaka naveden je abecednim redom.

Autor članka: Željka Orban, prof.

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.