Državno natjecanje iz matematike

Autor: Sandra Bošnjak, 9. 11. 2020.

26.10.2020. održano je državno Natjecanje iz matematike za školsku 2019./2020. godinu. Jedina predstavnica srednjih škola naše županije bila je Ivona Bosec, sad učenica 3B opće gimnazije, koja se na prošlogodišnjoj školskoj i županijskoj razini izborila za poziv na državno natjecanje. Mentorica učenici je prof. Željka Korlević.
Danas, 09. 11. 2020. objavljeni su službeni rezultati. Ivona se plasirala na izvrsno drugo mjesto, i time se za još jedan korak popela u odnosu na prošlogodišnje, isto tako izvrsno, treće.
Čestitamo!

Željka Korlević, prof.

Učenici 2. razreda tehničar za elektroniku na Satu razrednika s razrednicom Dubravkom Ištvanfi obilježili su Međunarodni dan djeteta. Na satu su raspravljali o odnosu prava i odgovornosti, a primjere kako se prava vežu uz odgovornosti istaknuli su na panou.