VAŽNA OBAVIJEST ZA KORISNIKE!!!

Autor: Sandra Bošnjak, 7. 6. 2022.

Cijenjeni korisnici!

Približio nam se i kraj nastavne godine. Ne bih želio da za vrijeme ljetnih praznika budete zakinuti i da ne možete posuditi knjige u našoj knjižnici, stoga vas pozivam da, već od sutra, dođete i izaberete PET naslova i pročitate ih. Knjige ćete vratiti po povratku u školu, u rujnu. Izaberite nešto za „svoju dušu“. Želim vam ugodno ljeto i puno pročitanih knjiga. I za kraj, jedna mudra izreka: „Ako ne budemo čitali, pročitat će nas.“
(Tone Pavček)

Vaš knjižničar