Od organskog uzgoja do zdravog obroka

Autor: Sandra Bošnjak, 10. 6. 2022.

Učenici 1. razreda agrotehničar i 3. razreda agrotehničar su u sastavu vježbi stručnih predmeta uzgajali različite vrste povrtnih i aromatičnih kultura te raznog cvijeća. Vježbe izvode na gospodarstvu naše škole.
U tijeku je berba graška  kojega su naši vrijedni agrotehničari sijali i njegovali cijelo proljeće.
Nakon berbe grašak su predali učenicima 2. razreda agroturističkog tehničara koji su grašak očistili te skuhali zdravi i kusan obrok, grašak varivo. Grašak varivo su također servirali i pojeli.

Voditelji praktične nastave: Brigita Jurlina i Goranka Tomšić