Kratka priča o Domovinskom ratu

Autor: Sandra Bošnjak, 15. 6. 2022.

Na četvrtom Javnom pozivu za dodjelu nagrade za kratku priču o Domovinskom ratu za učenike srednjih škola u Republici Hrvatskoj, koji je bio otvoren od 14. veljače do 16. ožujka 2022., u konkurenciji 135 pristiglih kratkih priča našu je školu predstavljao učenik 4. a razreda opće gimnazije Niko Rastija pod mentorstvom prof. Željke Orban. Nakon tri kruga vrednovanja, Nikina je priča dospjela u  zadnji, među 28 priča s najviše postignutih bodova u prethodnim krugovima. Priču pod nazivom Zvijezda što po Zemlji trči možete pročitati ovdje.

Autorica: Željka Orban, prof.