Učenici tehničara za elektroniku nabavili i postavili klima uređaj

Autor: Sandra Bošnjak, 20. 6. 2022.

Učenici sva četiri razreda tehničara za elektroniku vrijedno prikupljali PET i aluminijsku ambalažu, a od prikupljenih sredstava kupili i sami postavili klima uređaj u laboratorij robotike i umjetne inteligencije.

Tijekom školske godine učenici su prikupljali PET i aluminijske ambalažu te nakon nekoliko mjeseci prikupili određenu svotu novca za kupovinu klima uređaja. Klima uređaj su instalirali i pustili u pogon učenici 3. razreda tehničar za elektroniku Luka Kenjerić, Ivan Gardilo i Matija Žubrinić.

Ovim putem zahvaljujemo firmi KEMBA EL. SUSTAVI I ODRŽAVANJA, vlasnik Kenjerić Josip koja nam je sufinancirala kupovinu klima uređaja te nam stručnim savjetima pomogla pri instalaciji.

Darko Špoljarić, prof.