Valentinovo 2016.

Autor: Marina Ivoš, Sandra Bošnjak, 4. 2. 2016.

Dragi učenici,
ove godine Dan zaljubljenih bit će obilježen kroz različita događanja.
Povodom Valentinova u našoj školi članovi sekcije Umjetnost – kroz riječ i sliku organiziraju akciju Ljubavna pisma, izradu prigodnih plakata te snimanje CD-a.

Od 1. veljače 2016. godine ispred zbornice postavljen je ljubavni poštanski sandučić u koji svi zainteresirani učenici mogu ostaviti svoje pismo ili pjesmu za svoju simpatiju ili dragu osobu. (Na poleđini napisati ime, prezime i razred simpatije). Članovi sekcije bit će vaši poštari koji će se pobrinuti da vaša simpatija dobije vaša pisma.

Također u učionici broj 16. bit će postavljeni prigodni plakati sa učeničkim radovima i ljubavnim pjesmama.

Za vrijeme trajanja velikog odmora, od srijede 10. veljače 2016. do 12. veljače 2016. godine, bit će puštan CD sa prigodnim pjesmama kojeg su snimili i priredili vrijedni članovi sekcije. Pri snimanje CD-a velika pomoć i podrška bila je naša profesorica Sandra Bošnjak kojoj se od srca zahvaljujemo.

Nama je bilo zabavno i zanimljivo, pa zavirite i vi u album Umjetnost- kroz riječ i sliku – Valentinovo 2016.
Budite hrabri i izrazite lijepe misli i želje osobama do kojih vam je stalo.
Sretno Valentinovo žele vam članovi sekcije Umjetnost- kroz riječ i sliku i voditeljica Marina Ivoš, prof.