Održana humanitarna akcija Dan narcisa – cvijet za dan duže

Autor: Željka Venus, 22. 3. 2016.

U petak, 18. ožujka 2016. godine na Gradskoj tržnici u Slatini od 9 do 12 sati članovi školske zadruge „SLATINA“  sa voditeljicom prof. Željkom Venus sudjelovali su u humanitarnoj  akciji Dan narcisa – cvijet za dan duže koju je organizirala Liga protiv raka Virovitičko-podravske županije.

U ovoj humanitarnoj akciji koja je posvećena oboljelima od raka dojke u Hrvatskoj, prikupljala su se donirana novčana sredstva za poklonjene narcise i dijelili promotivni materijali Nacionalnih programa za suzbijanje raka dojke, debelog crijeva i vrata maternice.
Zainteresirani građani mogli su se i učlaniti u Ligu protiv raka. Cilj akcije bio je skupiti sredstva za nabavu pribora za širokoiglenu biopsiju tumora dojke. Zahvaljujem se svima koji su sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji.