Simulator prevrtanja i simulator sudara Hrvatskog autokluba

Autor: Sandra Bošnjak, 4. 4. 2016.

U vremenskom periodu od 04. do 08. travnja 2016. godine na području naše županije provodit će se preventivne aktivnosti na temu sudjelovanja mladih u prometu sa simulatorom prevrtanja i simulatorom sudara Hrvatskog autokluba. Provedbom ovih aktivnosti zaključit će se preventivno postupanje prema učenicima trećih razreda za ovu školsku godinu.

Preventivne aktivnosti korištenja simulatora sudara i simulator prevrtanja provodit će predstavnici policije i Autokluba Virovitica 05. travnja 2016. godine u vremenu od 11,00 do 15,00 sati na Trgu R. Boškovića, prostor južno od gradske tržnice.
Navedene preventivne aktivnosti na simulatorima planirane su prvenstveno za učenike trećih razreda koji su prethodno prisustvovali edukativnim predavanjima predstavnika policije. Učenici će se organizirano (u pratnji predmetnih nastavnika ili razrednika) uputiti na mjesto na kojem će biti postavljeni simulatori. Na korištenje simulatora se mogu uputiti i zainteresirani učenici ostalih razreda.

Ravnatelj: Darko Špoljarić, mag. ing.

Link (Knowledge of new addictions):