Dopunski rad za učenike s najviše dvije negativne ocjene
Autor: Sandra Bošnjak, 14. 6. 2016.
Dopunski rad za učenike s najviše dvije negativne ocjene počinje od srijede, 15. lipnja 2016. godine. Nastava je organizirana u jutarnjoj smjeni, a početak nastavnih sati je u 7:45h (prema uobičajenom rasporedu zvona). Detaljan raspored dopunskog rada po razredima i predmetima pogledajte u nastavku.
- GIMNAZIJA: opća gimnazija
- EKONOMIJA I TRGOVINA: ekonomist
- ELEKTROTEHNIKA: elektrotehničar opći
- POLJOPRIVREDA: poljoprivredni tehničar opći
- MEĐUSTRUKOVNI PROGRAM: agroturistički tehničar
OPĆA GIMNAZIJA
RAZRED: 1. a opće gimnazije
Profesor: Dragan Klement,
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Petak (24.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
RAZRED: 2. b opće gimnazije
Profesor: Ana Krpačić,
Predmet: Kemija
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Petak (17.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 1. sat |
RAZRED: 3.a opće gimnazije
Profesor: Ana Krpačić,
Predmet: Kemija
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 4. sat |
Petak (17.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 3., 4. i 5. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 1., 2., 3. i 4. sat |
RAZRED: 3. a i 3. b opće gimnazije
Profesor: Dragan Klement,
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Srijeda (15.6.2016.) | Od 8 sati (3 školska sata) |
Četvrtak (16.6.2016.) | Od 8 sati (3 školska sata) |
Petak (17.6.2016.) | Od 8 sati (2 školska sata) |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | Od 8 sati (2 školska sata) |
EKONOMIJA I TRGOVINA: ekonomist
RAZRED: 1. ekonomije
Profesor: Kata Vidaković
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 4. i 5. sat |
Petak (17.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 5. i 6. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 5. i 6. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 3., 4. i 5. sat |
Petak (24.6.2016.) | 3. sat |
RAZRED: 2. ekonomije
Profesor: Kata Vidaković
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 6. i 7. sat |
Petak (17.6.2016.) | 7. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Petak (24.6.2016.) | 2. sat |
RAZRED: 3. ekonomije
Profesor: Kata Vidaković
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 3. sat |
Petak (17.6.2016.) | 5. i 6. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 7. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 7. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 6. i 7. sat |
Petak (24.6.2016.) | 4., 5. i 6. sat |
ELEKTROTEHNIČAR OPĆI
RAZRED: 1. elektrotehničar
Profesor: Sanja Špoljarić
Predmet: Engleski jezik
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | Od 8 sati (4 školska sata) |
Petak (17.6.2016.) | Od 8 sati (4 školska sata) |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Profesor: Dubravka Ištvanfi
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Utorak (28.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Četvrtak (30.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Petak (1.7.2016.) | 1. i 2. sat |
Profesor: Siniša Grahonja
Predmet: Osnove elektrotehnike
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 3. i 7. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 3.,4. i 5. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Petak (24.6.2016.) | 2. i 3. sat |
Profesor: Josip Mikolašević,
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Srijeda (15.6.2016.) | Od 8 sati (3 školska sata) |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 4., 5. i 6. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 4., 5. i 6. sat |
Petak (24.6.2016.) | 1. sat |
RAZRED: 2. elektrotehničar
Profesor: Kata Vidaković,
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Petak (17.6.2016.) | 1. i 2 sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Petak (24.6.2016.) | 1. sat |
Profesor: Dubravka Ištvanfi
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 4. i 5. sat |
Petak (17.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 3., 4. i 5. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 3., 4. i 5. sat |
RAZRED: 3. elektrotehničar
Profesor: Elektronički sklopovi
Predmet: Siniša Grahonja
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 1.,2. 4., 5. i 6. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Ponedjeljak (27.6.2016.) | 1. i 2 sat |
Utorak (28.6.2016.) | 1. sat |
AGROTURISTIČKI TEHNIČAR
RAZRED: 1. agroturistički tehničar
Profesor: Josip Mikolašević,
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Srijeda (15.6.2016.) | Od 8 sati (3 školska sata) |
Četvrtak (16.6.2016.) | 3., 4. i 5. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 1. sat |
Profesor: Dubravka Ištvanfi
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Petak (17.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Utorak (28.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Četvrtak (30.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Petak (1.7.2016.) | 3. i 4. sat |
Profesor: Goranka Tomšić
Predmet: Stočarstvo
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (28.6.2016.) | 5. i 6. sat |
Srijeda (29.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Četvrtak (30.6.2016.) | 1.,2. i 5. sat |
Petak (1.7.2016.) | 1.i 2. |
RAZRED: 3. agroturistički tehničar
Profesor: Veljko Živković,
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 3., 4. i 5. sat |
Petak (17.6.2016.) | 3., 4. i 5. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 3. i 4. sat |
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR OPĆI
RAZRED: 2. poljoprivredni tehničar opći
Profesor: Josip Mikolašević,
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Srijeda (15.6.2016.) | 4. - 5. sat |
Četvrtak (16.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 2. i 3. sat |
Petak (24.6.2016.) | 2.,3., 4. i 5. sat |
Profesor: Matija Gosler,
Predmet: Geografija
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (23.6.2016.) | Od 8 sati (4 školska sata) |
Petak (24.6.2016.) | Od 8 sati (4 školska sata) |
Petak (1.7.2016.) | Od 8 sati (2 školska sata) |
Profesor: Alen Đurasek,
Predmet: Ratarstvo
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 3., 4., 5., 6. i 7. sat |
Petak (17.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 1., 2., 3. i 4. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 3. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 4., 5., 6. i 7. sat |
Petak (24.6.2016.) | 1. sat |
Ponedjeljak (27.6.2016.) | 1., 2., 3., 4., 5., 6. i 7. sat |
Profesor: Silvija Štimac,
Predmet: Engleski jezik
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Petak (17.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 3., 4. i 5. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 1. sat |
Profesor: Dubravka Ištvanfi,
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Petak (17.6.2016.) | 5. i 6. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 6. i 7. sat |
Utorak (28.6.2016.) | 5. i 6. sat |
Četvrtak (30.6.2016.) | 5. i 6. sat |
Petak (1.7.2016.) | 5. i 6. sat |
RAZRED: 3. poljoprivredni tehničar opći
Profesor: Veljko Živković,
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 3., 4. i 5. sat |
Petak (17.6.2016.) | 3., 4. i 5. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 3. i 4. sat |
Profesor: Alen Đurasek,
Predmet: Ratarstvo
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Četvrtak (16.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Petak (17.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Ponedjeljak (20.6.2016.) | 5. i 6. sat |
Utorak (21.6.2016.) | 1.,2., 5. i 6. sat |
Četvrtak (23.6.2016.) | 1., 2. i 3. sat |
Petak (24.6.2016.) | 2., 3. i 4. sat |
Utorak (28.6.2016.) | 5. i 6. sat |
Srijeda (29.6.2016.) | 1. i 2. sat |
Četvrtak (30.6.2016.) | 5., 6.i 7. sat |
Petak (1.7.2016.) | 5. i 6. sat |
Tema ovogodišnjeg obilježavanja Dana planeta Zemlje glasi: „Investiraj u naš planet“. Učenici naše škole na panou su zorno prikazali posljedice utjecaja čovjeka na naš planet te predložili konkretne aktivnosti koje možemo i trebamo poduzeti. Materijale za pano prikupili su učenici: Tereza Đorđević (2.a) , Anamaria Jokić (3.a), Valentino Đumlija (3.a), Ines Schweigert (4.b) dok su u izradi panoa sudjelovale učenice: Lana Kovačević (3.a), Gabriela Kovačević (3.a), Ines Schweigert (4.b) i Izabela Štimac (4.b). Mentor učenicima je profesorica Dragana Medved.