Boris Boronjek 3. u državi na natjecanju iz informatike

Autor: Sandra Bošnjak, 8. 10. 2020.

U utorak, 6. listopada, održano je virtualno državno Natjecanje iz informatike na sustavu MOOC u kategoriji Osnove informatike za gimnazije. Na natjecanju je sudjelovao naš učenik Boris Boronjek pod mentorstvom profesorice Ksenije Rastije.

Boris se plasirao na izvrsno 3. mjesto u državi, od 11 pozvanih  natjecatelja u ovoj kategoriji natjecanja. Jedini je predstavnik naše županije na državnoj razini ove godine, ali i prvi učenik naše škole koji se uspio plasirati na državno Natjecanje iz informatike.

Čestitamo Borisu i želimo mu mnogo uspjeha u daljnjem obrazovanju!

Boris je u međuvremenu postao student FER-a u Zagrebu.

Susjedne škole
Osnovne škole: Srednje škole:
OŠ Eugena Kumičića OŠ Josipa Kozarca Industrijsko-obrtnička škola

Učenici 2. razreda tehničar za elektroniku na Satu razrednika s razrednicom Dubravkom Ištvanfi obilježili su Međunarodni dan djeteta. Na satu su raspravljali o odnosu prava i odgovornosti, a primjere kako se prava vežu uz odgovornosti istaknuli su na panou.