Zalog nade Kristu uskrslomu

Autor: Sandra Bošnjak, 31. 10. 2020.

I.

U svakom od nas
čempresa je sjena
mi putnici smo samo
za vremena
U koraku zatečen
bio bih poput lista palog
da Tvoj mi PRIJELAZ
nije zalog

II.

Ponornost moja
da Ti glas ne začu
dorastao ne bih
mogili i draču
kao onaj komu
spasenjsko je znano
obećanje s križa
drugom križu dano

Miljenko Galić

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih  dana su se prisjetili  prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i  vjeroučiteljicu Jelenu Matišić. Vjeroučiteljica i voditeljice volonterskog kluba su učenicima i aktivnim volonterima osvijestile značenje nadolazećih blagdana.

Autorice: Anja Semak i Lana Keller

Susjedne škole
Osnovne škole: Srednje škole:
OŠ Eugena Kumičića OŠ Josipa Kozarca Industrijsko-obrtnička škola

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.