Dan sjećanja na Vukovar

Autor: Sandra Bošnjak, 17. 11. 2020.

U znak sjećanja na Vukovar i Škabrnju učenici 3. razreda elektrotehnike u prisustvu razrednice Kate Vidaković, profesora Jelene Matišić, Mirjane Drenski, Damira Balkovića, Ljiljane Matošević i ravnatelja Ivana Roštaša zapalili su lampione u dvorištu škole.
Nakon paljenja lampiona, minutom šutnje prisutni su odali počast Vukovaru - gradu heroju, njegovim žrtvama i svim ostalim žrtvama Domovinskog rata.

Susjedne škole
Osnovne škole: Srednje škole:
OŠ Eugena Kumičića OŠ Josipa Kozarca Industrijsko-obrtnička škola

Učenici 2. razreda tehničar za elektroniku na Satu razrednika s razrednicom Dubravkom Ištvanfi obilježili su Međunarodni dan djeteta. Na satu su raspravljali o odnosu prava i odgovornosti, a primjere kako se prava vežu uz odgovornosti istaknuli su na panou.