Sretan Međunarodni dan volontera

Autor: Sandra Bošnjak, 5. 12. 2020.

U mjesecu obilježavanja Međunarodnog dana volontera, 5. prosinca, Volonterski klub naše škole uključio se u provedbu aktivnosti projekta Udruge mladih Krik Slatina ''Informirani građani za aktivnu zajednicu''.
Učenice 4. razreda zanimanja ekonomist, Klaudija Biljaka, Ivana i Martina Bračun, Emma Fabijanac, Nikolina Krupnicki, Helena Šantalab i Dajana Škrnički, sudjelovale su 1.prosinca u prvom u nizu online predavanja u sklopu edukacije Volonerski menadžment čija je voditeljica gospađa Laura Plantak Pul. Naše vrijedne volonterke tako će steći znanje i vještine važne za rad s volonterima i menadžment volontera, kao i vođenju volonterskih programa.

Ovim putem želimo zahvaliti svim našim dosadašnjim volonterima, kao i onima koji će se uključiti u naše prosinačke volonterske akcije i tako podržati rad našeg Kluba.

Hvala vam što nesebično dajete svoje vrijeme za druge!

Silvija Štimac, Marina Ivoš i Jelena Matišić