Potezanje užeta - Mateo Šerer, Luka Predrevac i Josip Maroš izabrani među pet najboljih u svojoj kategoriji na državnoj smotri Worldskills Croatia 2021

Autor: Sandra Bošnjak, 27. 4. 2021.

Nakon što je Prosudbeno povjerenstvo Worldskills Croatia 2021 odabralo pet najboljih radova za smotru radova učenika strukovnih škola otvoreno je javno glasanje koje će trajati do 04. svibnja 2021. godine.

Srednju školu Marka Marulića Slatina predstavlja projekt Tug of war- digitalno potezanje užeta.

Naši učenici došli su na ideju digitalizirati ovu igru koja je svojevremeno bila i olimpijska disciplina i dodatno je popularizirati. Cijeli projekt realizirali su tijekom ožujka na nastavi radioničkih vježbi.

Na niže navedenim poveznicama možete pogledati prezentacijske video uratke kojima se predstavljaju radovi te glasati za našu školu. Glasati je moguće samo jednom!