Obrana završnog rada - 4. ekonomije

Autor: Sandra Bošnjak, 2. 6. 2022.

Obrana započinje 7.6. u 15h, učenici izlažu po 15 min, dolaze abecednim redom. Povjerenstvo čine prof.Đurasek, Švamberger i M.Jovanić kao razrednica.

Obrana 8.6. započinje u 15h, učenici dolaze svakih 15min, dolaze abecednim redom. Povjerenstvo čine prof.Milnović, Grgić i M.Jovanić kao razrednica.

Razrednica
Sanja Mrzljak Jovanić

Priloženi dokumenti:
4._ekonomije.pdf (318.39 KB)

Susjedne škole
Osnovne škole: Srednje škole:
OŠ Eugena Kumičića OŠ Josipa Kozarca Industrijsko-obrtnička škola