Naslovnica

Maturanti 4. razreda agroturističkog tehničara u proljetnim radovima na školskom dobru

Autor: Sandra Bošnjak, 6. 6. 2022.

Tijekom ovoga proljeća učenici Damjan Stjepanovič i Dominik Kapetanović obavili su pripremu tla za sjetvu, sjetvu suncokreta, zaštitu i međurednu kultivaciju sa prihranom.
Učenik Damjan Stjepanović je pripremio tlo za sjetvu.
Dominik Kapetanović je uz pomoć oca posijao suncokret na 2 ha oranice.
U vrijeme njege usjeva, Damjan je također obavio međurednu kultivaciju i prihranu. Tijekom njege Damjanu je pomogao Filip Pejakić.
Učenik Ivan Mikić tijekom cijelog proljetnog razdoblja je upravljao školskim traktorom i isticao se svojim radom i zalaganjem.

Voditelji praktične nastave: Goranka Tomšić i Lidija Šimunović

Susjedne škole
Osnovne škole: Srednje škole:
OŠ Eugena Kumičića OŠ Josipa Kozarca Industrijsko-obrtnička škola