Županijsko natjecanje iz geografije

Autor: Matija Gosler, 26. 2. 2015.

U srijedu, 25. veljače 2015. godine, u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca u Pitomači održano je natjecanje najboljih učenika srednjih škola Virovitičko-podravske županije iz geografije. Srednja škola Marka Marulića Slatina sudjelovala je s petero učenika u kategoriji svih razreda opće gimnazije.

Učenica Peršić Mateja ostvarila je odlično 6. mjesto u kategoriji prvih razreda opće gimnazije.
Drugo mjesto u kategoriji drugih razreda opće gimnazije pripalo je Klement Goranu, dok je Ljekaj Kristina ostvarila četvrto mjesto u istoj kategoriji natjecanja.
Šimek Senna ostvarila je drugo mjesto u kategoriji trećih razreda opće gimnazije.
Iva Kordić je u kategoriji četvrtih razreda opće gimnazije na natjecanju iz geografije ostvarila treće mjesto.
Mentor učenicima Srednje škole Marka Marulića je predmetni nastavnik Matija Gosler. Čestitamo učenicima na odlično ostvarenim rezultatima.