Državna matura 2010./2011. i prijava na studijske programe

Tema videokonferencije je državna matura 2010./2011. i prijava na studijske programe na kojoj je sudjelovao državni tajnik iz Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa g. Želimir Janjić, prof.dr.sc. Vedran Mornar s Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebu te gđa. Višnja Francetić, načelnica Odjela za organizaciju i provođenje ispita u Nacionalnom centru za vanjsko vrednovanje obrazovanja.
Konferencija je organizirana za ravnatelje srednjih škola sa četverogodišnjim programima i ispitne koordinatore.
Snimku videokonferencije možete pogledati ovdje.

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.