Program priprema učenike za obavljanje poslova u projektiranju, pripremi i vođenju proizvodnje te održavanju uređaja i postrojenja u pojedinim područjima elektrotehnike. Osim toga, dobro priprema učenike za nastavak obrazovanja na srodnim fakultetima. Trajanje: 4 godine.
Nastavni plan i program za program elektrotehnika zanimanje elektrotehničar dostupan je u dokumentu NPP Elektrotehnika.
Pregled razrednih odjela te tjednog i godišnjeg fonda sati za školsku godinu 2019./2020. dostupan je na poveznici Fond sat.

Razredi
Razredni odjel Razrednik Broj učenika
1. EL Danijel Vilček 20
2. EL Kata Vidaković 16
3. EL Vladimir Borbaš 21
4. EL Dubravka Ištvanfi 22

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.