Program priprema učenike za obavljanje poslova u projektiranju, pripremi i vođenju proizvodnje te održavanju uređaja i postrojenja u pojedinim područjima elektrotehnike. Osim toga, dobro priprema učenike za nastavak obrazovanja na srodnim fakultetima. Trajanje: 4 godine.
Nastavni plan i program za program elektrotehnika zanimanje elektrotehničar dostupan je u dokumentu NPP Elektrotehnika.
Pregled razrednih odjela te tjednog i godišnjeg fonda sati za školsku godinu 2019./2020. dostupan je na poveznici Fond sat.

Razredi
Razredni odjel Razrednik Broj učenika