Održano međužupanijsko natjecanje Mladih Hrvatskog crvenog križa

Autor: Mirjana Drenski, 9. 4. 2019.

U OŠ Matije Petra Katančića u Valpovu u subotu, 06. travnja, održano je međužupanijsko natjecanje ekipa Gradskih društava CK s područja Virovitičko-podravske i Osječko-baranjske županije. Našu školu, pa tako i Gradsko društvo crvenog križa Slatina, predstavljala je ekipa koju je predvodila Elena Bićanić, a u ekipi su bile još i Ivona Bosec, Ana Čurić, Jana Macinger, Karla Vasiljević i, kao zamjena, Emma Fabijanac.

Djevojke su od šest ekipa u kategoriji Mladih zauzele četvrto mjesto. Ove godine moramo pohvaliti i našu maturanticu Anu Bićanić koja je pripremala ozljede na radilištima sa realističnim prikazom nezgoda. Također pohvale idu i ekipi OŠ Josipa Kozarca koja je u kategoriji Podmlatka od ukupno deset ekipa također zauzela četvrto mjesto.

Čestitke svim natjecateljima na postignutim rezultatima, a ekipama iz Osijeka koje su osvojile prvo mjesto i plasirale se na državno natjecanje, koje će se ove godine održati u Našicama od 10. do 12. svibnja, želimo puno uspjeha.