Školska godina 2015./2016.

Županijsko natjecanje u odbojci za djevojke

Autor: Mirta Drokan, 3. 2. 2016.

U utorak, 2.2.2016. godine u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina održano je županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za djevojke. Na natjecanju je sudjelovalo pet srednjih škola.
Djevojke Školskog sportskog društva „Marul“ pobjednice su natjecanja i predstavljat će našu županiju na poluzavršnici skupine Sjever, koja će se održati 31.3.2016. godine u Varaždinskoj županiji. Za našu školu nastupile su: Monika Tokić, Matea Minauf, Iva Ivčić, Helena Kraljik, Andrea Ljubas, Josipa Blašković, Kristina Mačinković, Aneta Suhi, Sanja Kelemen, Klara Purgar, Iva Lulić i Ana Benko. Voditelj ekipe je profesorica Mirta Drokan.

Rezultati:

Grupa A Grupa B
1. Strukovna (vt)-Tehničar(vt) 0 : 2 1. Marul (sl) - Gimnazija (vt) 2 : 1
2. Pitomača - Strukovna (vt) 2 : 0
3. Tehničar(vt)-Pitomača 0 : 2

Poredak grupa A Poredak grupa B
1. Pitomača (p) 1. Marul ( sl)
2. Tehničar (vt) 2. Gimnazija (vt)
3. Strukovna(vt)

Za  3. mjesto