Školska godina 2016./2017.

Županijsko natjecanje u odbojci za mladiće

Autor: Nikolina Benčina, 18. 3. 2017.

Županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za mladiće održano je u četvrtak 9. ožujka 2017. godine u dvorani Srednje škole Marka Marulića Slatina.

Na natjecanju je sudjelovalo pet ekipa: ŠSD "Gimnazija" Virovitica, ŠSD "Tehničar" Virovitica, ŠSD "Pitomača" Pitomača, ŠSD "Strukovna" Virovitica i ŠSD "Marul" Slatina. Učenici naše škole su nizom lijepih i atraktivnih poteza uvjerljivo osvojili 1. mjesto i predstavljat će našu županiju na poluzavršnom natjecanju skupine Sjever, koje će se održati 29. ožujka 2017. u Čakovcu.

Za ŠSD "Marul" su nastupili: Luka Tutić, Alen Šaponja, Denis Petrinjak, Domagoj Tušek, Karlo Lokner, Ante Knežević, David Rakitničan, Fran Mojzeš, Goran Klement, Marko Kenjerić, Marko Nekić i Saša Šaponja. Voditelj ekipe je nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture Nikolina Tamaš.

REZULTATI

Grupa A Grupa B