Budući učeniče, zanima li te Arduino, Rabsperry pi, web dizajn, programiranje, kako se izrađuju elektronički sklopovi i gdje se primjenjuju? Ili možda želiš doznati nešto više o kratici IoT?
Ako je odgovor da, zanimanje tehničar za elektroniku je pravi odabir za tebe.

Tehničar za elektroniku kroz četiri godine nudi široke mogućnosti u obrazovanju zbog povezivanje elektronike, komunikacijske tehnologije, automatike i računalnih tehnologija te omogućava kvalitetnu pripremu za polaganje državne mature i nastavak obrazovanja na tehničkim fakultetima.

Naši učenici elektraši i njihovi profesori za tebe su pripremili video zapis o mnogobrojnim mogućnostima koji ovaj program nudi i brošuru zašto od svih zanimanja upisati zanimanje Tehničar za elektroniku.

Uvjeti za upis
PROGRAM OBRAZOVANJA/ ZANIMANJE Trajanje obrazovanja Broj učenika
Tehničar za elektroniku (041424) 4 20

nema hrvatski jezik, matematika, strani jezik, fizika, kemija, tehnička kultura

Liječnička svjedodžba medicine rada Zdravstveni zahtjevi: uredan vid, dubinski (prostorni) vid i raspoznavanje boja, uredna ravnoteža i stabilno stanje svijesti, uredno kognitivno, emocionalno i psihomotoričko funkcioniranje, uredna funkcija mišićno- koštanog sustava, uredna funkcija srčano-žilnog i dišnog sustava Informatika Računalstvo Engleski jezik Etika, Vjeronauk

Zašto upisati zanimanje Tehničar za elektroniku?

Ako želite pogledati informacije kroz prezentaciju, posjetite poveznicu Tehničar za elektroniku.

Promidžbeni materijali

Letak za zanimanje tehničar za elektroniku dostupnan je i na poveznici Letak.