AGROTURISTIČKI TEHNIČAR

Budući učeniče, zanima li te turizam, možda seoski? Želiš li nakon školovanja raditi u Turističkoj zajednici ili ugostiteljskom objektu? Ili se baviti uzgojem ekološke hrane?

Ako je odgovor da, zanimanje Agroturistički tehničar pravi je odabir za tebe.

Kao budući Agroturistički tehničar upoznat ćeš se s organizacijom i radom manjih obiteljskih gospodarstva te radom u ugostiteljskim objektima (seoski turizam), usvojit ćeš znanja o primjeni suvremenih tehnologija u proizvodnji zdrave i kvalitetne hrane (voća, povrća, mesa), kako se proizvodi i organizira ekološka proizvodnja hrane (strojevi, uređaji i repromaterijali u proizvodnji), naučit ćeš samostalno sastaviti jelovnik i pripremati hranu, ali tu nije kraj.
Upiši se u ovo zanimanje i doznaj.

Naši učenici agroturisti i njihovi profesori za tebe su pripremili video zapis o mnogobrojnim mogućnostima koji ovaj program nudi i pronašli su 5 razloga zašto upisati zanimanje Agroturistički tehničar.

Uvjeti za upis
PROGRAM OBRAZOVANJA/ ZANIMANJE Trajanje obrazovanja Broj učenika
Agroturistički tehničar (330404) 4 20

nema hrvatski jezik, strani jezik, matematika, biologija, , tehnička kultura geografija, natjecanje iz znanja: mladi tehničari Liječnička svjedodžba medicine rada Zdravstveni zahtjevi: uredan njuh i raspoznavanje boja. Uredno kognitivno, emocionalno funkcioniranje, uredna funkcija srčano-žilnog, dišnog i mišićno-koštanog sustava. Uredna funkcija kože na otkrivenim dijelovima tijela, odsutnost alergije na profesionalne alergene. Natjecanje mladih tehničara Engleski jezik Etika, Vjeronauk

Zašto upisati zanimanje Agroturistički tehničar?

Ako želite pogledati informacije kroz prezentaciju, posjetite poveznicu Agroturistički tehničar.

Promidžbeni materijali

Letak za zanimanje agroturistički tehničar dostupna je i na poveznici Letak 1 i Letak 2.

Preporuka učenika