Budući učeniče, želiš li nastaviti svoje obrazovanje u četverogodišnjoj školi na području grada Slatine?

Srednja škola Marka Marulića pravi je odabir za tebe.

Na sljedećim poveznicama možeš pronaći detaljnije informacije o željenom obrazovnom programu:

Nadamo se da ćeš postati dio naše povijesti. Dobro nam došli!

N A T J E Č A J ZA UPIS UČENIKA U  I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2022./2023. dostupan je na poveznicama Natječaj(pdf) i Natječaj(Word).

Korisničke upute za korištenje sustava pogledajte u dokumentu Upute.