NASTAVA ZA DALJINU

Poštovani,

sve obavijesti vezane uz nastavu na daljinu u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina pročitajte u nastavku.

Nastava na daljinu

Autor: Sandra Bošnjak, 11. 12. 2020. 10:15

Poštovani učenici i roditelji
temeljem preporuke Vlade Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Stožera civilne zaštiteVirovitičko-podravske županije, župan Igor Andrović donio je odluku kojom sve srednjoškolske ustanove s područja Vpž prelaze na organizaciju rada u teorijskoj i praktičnoj nastavi prema Modelu C nastava na daljinu (online nastava) od 14. do 23. prosinca 2020. godine. Nastava je organizirana prema postojećem rasporedu u virtualnim učionicama na platformi Loomenu a za sve ostale informacije i pomoć obratite se vašim razrednicima i predmetnim nastavnicima.
Tablica poveznica virtualnih učionica Srednje škole Marka Marulića Slatina po razredima na platformi Loomen:

Učenice 2. a razreda opće gimnazije Marija Pongračić i Ivona Benko izradile su za obilježavanje Dana frankofonije tematski pano u predvorju škole koji je privukao brojne poglede.