Agroturistički tehničar, Poljoprivredni tehničar opći i agrotehničar

Poljoprivredni tehničar opći/agrotehničar

Program priprema učenika za rad u gotovo svim područjima poljoprivrede, te na poljoprivrednim gospodarstvima. Ovaj program priprema učenika za upis na iste i srodne fakultete. Trajanje: 4 godine.

Agroturistički tehničar

Ovim programom je objedinjena agronomija, ugostiteljstvo i turizam. Agroturistički tehničar bavi se ekološkom proizvodnjom i pripremom poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda, te ponudom hrane s vlastitog poljoprivrednog gospodarstva, pružanjem ugostiteljskih i drugih turističkih usluga. Trajanje: 4 godine.

Nastavni plan i program za program poljoprivreda zanimanje agroturistički tehničar, agrotehničar, poljoprivredni tehničar opći dostupan je dokumentu NPP Poljoprivredni tehničar.

Nastavni plan i program za program poljoprivreda zanimanje agroturistički tehničar, agrotehničar, poljoprivredni tehničar opći dostupan je dokumentu NPP Agrotehničar.

Nastavni plan i program za program poljoprivreda zanimanje agroturistički tehničar, agrotehničar, poljoprivredni tehničar opći dostupan je dokumentu NPP Agroturistički tehničar.
Pregled razrednih odjela te tjednog i godišnjeg fonda sati za školsku godinu 2019./2020. dostupan je na poveznici Fond sat.

Razredi poljoprivredni tehničar i agrotehničar
Razredni odjel Razrednik Broj učenika
1.AGT Alen Đurasek 20