Agroturistički tehničar, Poljoprivredni tehničar opći i agrotehničar

Poljoprivredni tehničar opći/agrotehničar

Program priprema učenika za rad u gotovo svim područjima poljoprivrede, te na poljoprivrednim gospodarstvima. Ovaj program priprema učenika za upis na iste i srodne fakultete. Trajanje: 4 godine.

Agroturistički tehničar

Ovim programom je objedinjena agronomija, ugostiteljstvo i turizam. Agroturistički tehničar bavi se ekološkom proizvodnjom i pripremom poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda, te ponudom hrane s vlastitog poljoprivrednog gospodarstva, pružanjem ugostiteljskih i drugih turističkih usluga. Trajanje: 4 godine.

Nastavni plan i program za program poljoprivreda zanimanje agroturistički tehničar, agrotehničar, poljoprivredni tehničar opći dostupan je dokumentu NPP Poljoprivredni tehničar.

Nastavni plan i program za program poljoprivreda zanimanje agroturistički tehničar, agrotehničar, poljoprivredni tehničar opći dostupan je dokumentu NPP Agrotehničar.

Nastavni plan i program za program poljoprivreda zanimanje agroturistički tehničar, agrotehničar, poljoprivredni tehničar opći dostupan je dokumentu NPP Agroturistički tehničar.
Pregled razrednih odjela te tjednog i godišnjeg fonda sati za školsku godinu 2019./2020. dostupan je na poveznici Fond sat.

Razredi poljoprivredni tehničar i agrotehničar
Razredni odjel Razrednik Broj učenika
1.AGT Alen Đurasek 20
 3.AGT Goranka Tomšić 8
4. PTO Željka Venus 8

Razredi agroturistički tehničar
Razredni odjel Razrednik Broj učenika
2. ATT Marina Ivoš 17
3. ATT Goranka Tomšić 11
4. ATT Željka Venus 13

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.