2018-03-13 20:05:23
Županijsko natjecanje iz biologije Županijsko natjecanje iz biologije održano je 12. ožujka 2018. u Srednjoj školi „Stjepan Ivšić“ Orahovica u Orahovici.
Našu školu predstavljalo je 11 učenika: Lana Tušek, Helena Gerenčir, Iva Tkalec – učenice 1. razreda gimnazije, Jelena Borovčak, Patrik Dundović, Mislav Matišić - učenici 2. razreda gimnazije, Ana Bićanić, Zvonimir Benija, Klara Pugar, Aneta Suhi – učenici 3. razreda gimnazije i Lara Fotez – učenica 4. razreda gimnazije.
Učenici Srednje škole Marka Marulića Slatina ostvarili su odličan uspjeh.
Rezultati županijskog natjecanja iz biologije:
1. razred
Ostvareno mjesto
Ime
Prezime
Ime mentora
Prezime mentora
Bodovi
Ime škole
1
Jelena
Zubak
Jožica
Sukić
31,5
SŠ Stjepan Ivšić Orahovica
2
Dino
Karečić
Ines
Tovarović
18,5
Gimnazija P. Preradovića Virovitica
3
Helena
Gerenčir
Dragana
Medved
17,5
SŠ Marka Marulića Slatina
4
Iva
Tkalec
Dragana
Medved
16
SŠ Marka Marulića Slatina
5
Iskra
Maravić
Ines
Tovarović
15,5
Gimnazija P. Preradovića Virovitica
6
Lana
Tušek
Dragana
Medved
13
SŠ Marka Marulića Slatina
7
Ivona
Marković
Borna
Louvar
12,5
Gimnazija P. Preradovića Virovitica
8
Sabina
Kasumović
Jasmina
Kolundžić Tutić
7
Tehnička škola Virovitica
2. razred
Ostvareno mjesto
Ime
Prezime
Ime mentora
Prezime mentora
Bodovi
Ime škole
1
Mislav
Matišić
Dragana
Medved
32,5
SŠ Marka Marulića Slatina
2
Marko
Margetić
Jožica
Sukić
27
SŠ Stjepan Ivšić Orahovica
3
Luka
Feketija
Ines
Tovarović
25,5
Gimnazija P. Preradovića Virovitica
3
Patrik
Dundović
Dragana
Medved
25,5
SŠ Marka Marulića Slatina
4
Jelena
Borovčak
Dragana
Medved
25
SŠ Marka Marulića Slatina
4
Adrian
Brcković
Ines
Tovarović
25
Gimnazija P. Preradovića Virovitica
5
Anamarija
Gerenčir
Andrea
Bobanac
24,5
Gimnazija P. Preradovića Virovitica
6
Karlo
Ila
Ines
Tovarović
20
Gimnazija P. Preradovića Virovitica
7
Fran
Kolačko
Jožica
Sukić
19
SŠ Stjepan Ivšić Orahovica
3. razred
Ostvareno mjesto
Ime
Prezime
Ime mentora
Prezime mentora
Bodovi
Ime škole
1
Aneta
Suhi
Dragana
Medved
41
SŠ Marka Marulića Slatina
1
Marko
Đurišević
Borna
Louvar
41
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
2
Mihaela
Radić
Borna
Louvar
39
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
3
Zvonimir
Benija
Dragana
Medved
33
SŠ Marka Marulića Slatina
4
Ana
Bićanić
Dragana
Medved
29
SŠ Marka Marulića Slatina
5
Lucija
Gotal
Ines
Tovarović
28
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
6
Tihana
Šutalo
Borna
Louvar
27
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
7
Magdalena
Borić
Jožica
Sukić
23
SŠ Stjepan Ivšić Orahovica
8
Klara
Pugar
Dragana
Medved
19
SŠ Marka Marulića Slatina
4. razred
Ostvareno mjesto
Ime
Prezime
Ime mentora
Prezime mentora
Bodovi
Ime škole
1
Marko
Rajnović
Borna
Louvar
34,5
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
2
Lara
Fotez
Dragana
Medved
27,5
SŠ Marka Marulića Slatina
3
Erik
Šuvak
Borna
Louvar
26,5
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
4
Marko
Jovanović
Borna
Louvar
23,5
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
5
Bernard
Vedriš
Borna
Louvar
20
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
6
Ana
Zidar
Jožica
Sukić
15,5
SŠ Stjepan Ivšić Orahovica
7
Katarina
Halgaš
Jožica
Sukić
14
SŠ Stjepan Ivšić Orahovica
8
Matea
Zidar
Jožica
Sukić
13,5
SŠ Stjepan Ivšić Orahovica
Učenicima iskrene čestitke na ostvarenom uspjehu.
|