E-learning

Realizacija projekta E-learning u svrhu poboljšanja nastavnih procesa u strukovnim programima odvija se u nekoliko faza.
Prva faza obuhvaća upoznavanje javnosti s detaljima o projektu te je u sklopu ove faze 27. listopada 2010. održana početna konferencija za novinare. Na konferenciju su, osim novinara, sudjelovali svi nositelji projekta – nastavnici, predstavnici učenika, predstavnici roditelja, predstavnici lokalne zajednice, predstavnici agencije za obrazovanje i ministarstva. Prisutni su dobili osnovne informacije o projektu.
Prezentaciju, koja je predstavljena prisutnima, možete pogledati na hiperlinku Prezentacija za početnu konferenciju, a objavu za medije na hiperlinku ovdje.
U fazi implementacije kroz web-stranicu škola će obavijestiti javnost o postojećim aktivnostima projekta.

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.