> O školi

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJA VIROVITIČKO-PODRAVSKA

Srednja škola Marka Marulića Slatina jedina je srednjoškolska ustanova na slatinskom području sa četverogodišnjim programima. Osim opće gimnazije, u ovoj ustanovi školuju se budući ekonomisti, elektrotehničari, poljoprivredni tehničari i agroturistički tehničari.
Najbolja preporuka da se školujete u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina jesu uspjesi koje naši učenici postižu na županijskim natjecanjima, a posebno želim napomenuti da imamo i državne prvake.  Naši učenici nastupili su na državnim natjecanjima iz matematike, biologije, povijesti i tjelesne i zdravstvene kulture, a imali smo predstavnika i na državnim susretima LiDraNo. Većina učenika Srednje škole Marka Marulića Slatina koji su pokazali zanimanje za studiranje, uspjeli su upisati željene fakultete i mnogi od njih danas su naši visokoobrazovani građani.

U školskoj 2013./2014. godini školu pohađa ukupno 605 učenika.

Logotip škole

Kalendar za 2013./2014.

Udžbenici za 2013./2014.

Dan škole 2013.

U prezentaciji predstavljamo aktivnosti učenika i nastavnika škole u ovoj školskoj godini.

3. SLAFF
Zdravlje