Dan škole – Odbojka

Autor: Mirta Drokan, Sandra Bošnjak, 30. 4. 2017.

Program obilježavanja Dana škole obogatili su djevojke i mladići iz naše škole, sve članovi Školskog sportskog društva „Marul“, sportske sekcije Odbojka. U dva školska sata u četvrtak je održan praktični prikaz odbojkaških elemenata kroz zagrijavanje i igru. Veliki broj učenika i nastavnika na tribinama mogao je vidjeti izvrsnu igru, spretnost i borbenost naših odbojkaša.

Sudjelovali su: Luka Tutić, Kristina Mačinković, Denis Petrinjak, Mila Lončar, Karlo Lokner, Josipa Blašković, David Rakitničan, Monika Tokić, Fran Mojzeš, Goran Klement, Helena Kraljik, Marko Nekić, Sanja Kelemen, Jurica Ljubas, Klara Pugar, Iva Lulić, Ana Benko i Luna Kovač.

Odbojku su s učenicima organizirale nastavnice tjelesne i zdravstvene kulture Nikolina Tamaš i Mirta Drokan.

Ostale fotografije pogledajte u albumu Dan škole - Odbojka.

Tko je bio sv. Nikola i koje su zanimljivosti vezane uz njegov život istražili su članovi školske sekcije Etnologija koja djeluje u sklopu Školske zadruge Slatina i njihova voditeljica Marina Ivoš,prof. Ovom temom bavili su se Lana Šimić 1.te , Viktorija Velić 2.te, Borna Bula 2.te i Antonija Gegić 4.att. Svojim radovima uredili su pano u školi. Detaljnije informacije o svetom Nikoli možete pronaći u virtualnoj učionici Školska zadruga Slatina – sekcija Etnologija koja se nalazi na Loomenu.