Dragi učenici, poštovani profesori i djelatnici Srednje škole Marka Marulića Slatina,

Hvala Vam svima na doprinosu i svemu što činite u svome radu da naša škola bude prepoznatljiva i izvan granica naše županije.
Koristim ovu prigodu da još jednom čestitam i pohvalim sve učenike i mentore koji su sudjelovali na natjecanjima.
Posebne čestitke upućujem prvoplasiranima i visoko rangiranima od županijske do državne razine.
Više o rezultatima natjecanja i aktivnostima škole u proteklih godinu dana možete vidjeti u prezentaciji objavljenoj na web stranici škole.

Sretan Vam Dan škole.

Ivan Roštaš, ravnatelj

(prezentacija je dostupna klikom na sliku)

Aktivnosti

GASTRONOMIE ET VINS DE FRANCE

Autor: Sandra Bošnjak, 17. 5. 2022. 12:31

Jedna od aktivnosti u povodu Dana škole bila je posvećena francuskim vinima i gastronomiji.
Naime, u sklopu obilježavanja Dana škole, učenike 4.a i b razreda opće gimnazije, polaznike nastave Francuskog jezika, profesorice Jasna Asić i Dijana Fotez počastile su, u duhu proslave, prigodnim predavanjima o francuskim vinima i gastronomiji.

Sportske aktivnosti za Dan škole

Autor: Sandra Bošnjak, 3. 5. 2022. 18:40

29. travnja 2022.  u sportskoj dvorani održano je školsko natjecanje u badmintonu i stolnom tenisu. Natjecanje je održano povodom obilježavanja Dana škole, a svi zainteresirani učenici mogli su se natjecati u igri pojedinačno i u parovima.  Natjecanje su proveli profesori Nikolina Benčina, Vladimir Borbaš i Mirta Drokan.

Za Dan škole školska zadruga „SLATINA“ predstavila svoje proizvode

Autor: Sandra Bošnjak, 2. 5. 2022. 12:08

Kako bi što svečanije obilježili Dan škole naša školska zadruga u holu škole predstavila je svoje proizvode. Vrijedni učenici pod vodstvom prof. Brigite Jurline I prof. Željke Venus pripremili su izložbu proizvoda koje su izradili sa voditeljima sekcija.