U prezentaciji predstavljamo aktivnosti učenika i nastavnika škole u ovoj školskoj godini.

Aktivnosti za Dan škole

Obilježen Dan škole

Autor: Sandra Bošnjak, 24. 4. 2013.

Dan škole obilježili smo svečanom sjednicom u holu škole, radionicama i kvizom natjecanja iz opće kulture. Radionice su vodili naši nastavnici, a održale su se u učionicama škole. Učenici su se na radionice prijavljivali putem internetske stranice, a birali su ih prema interesu.  Radionice su bile tematski široke, bavile su se  literarnim stvaralaštvom, kemijom, fizikalnim pojavama, zdravim životom, kiparstvom, astronomijom, edukativnim programima, trikovima u matematici, putovanjem u Irsku.

Sjednica Nastavničkog vijeća u holu škole:

Atmosfera na našim radionicama vidljiva je na fotografijama:

Promidžbeni materijali škole

Promidžbeni materijali vježbeničke tvrtke

Kako napisati dadaističku pjesmu

Kako napisati seminarski rad

A Trip to Ireland

Demografska slika Slatine

Pokusi o solima

Kalendar radova u biopovrtnjaku

Ispitivanje pH otopine

Dan Sunca

Igrom do znanja na francuski način

Na rubu jezika - žargon

Ilustriranje Grimmovih bajki

Likovna radionica - skulptura

Matemagija

Edukativne aplikacije (igre)

Arheološka nalazišta slatinskoga kraja

Radi. Zagrij se. Ohladi se.

Živim zdravo

Samoobrana

Kulturna Baština

Turističke atrakcije

Jesmo li sami u svemiru?

Nakon radionica održan je kviz natjecanje iz opće kulture. Na kvizu je sudjelovalo 16 učenika koji su bili podjeljeni u 4 grupe. Kviz je vodila profesorica Silvija Štimac.

Pobjednicima kviza Mihovil Gazda, IV. c, Hrvoje Selenić, III. b, Lucija Fotez, I. a i Marija Žagar, II. c. čestitamo na izvrsnom poznavanju opće kulture.

Svim sudionicima uručeni su prigodni pokloni od Školske knjige i Nakladničke kuće Profil.