Aktivnosti za Dan škole

DAN ŠKOLE - svečana sjednica

Autor: Zorislav Jelenčić, Sandra Bošnjak, Željka Orban, 25. 4. 2015.

Svečanom sjednicom završen je tjedan u kojem je obilježen Dan škole. U kratkom kulturno-glazbenom programu nakon ravnateljeva obraćanja uzvanicima, nastupila je vokalna skupina KUD-a Dika Slatina čiji su sudionici učenici naše škole (Eva Balković, Nina Bertić, Ana Benković, Mihaela Dijanešić, Sara Cibok, Jelena Plačković, Patricia Marendić i Lara Grahovac) pod vodstvom prof. Darija Vrbaslije.

U nastavku programa učenik Fran Mojzeš odsvirao je na saksofonu pjesmu Sama Smitha, a učenice Marina Relatić, Martina Jukić i Helena Kraljik, pod mentorstvom prof. Valerije Ivanac-Jelenčić, izvele su nastupe sa Županijske smotre LiDraNo čiji je domaćin ove godine bila naša škola.

Program je završio kvizom znanja, kojeg već četiri godine sastavljaju prof. Silvija Štimac i knjižničar Damir Balković, a vodi prof. Silvija Štimac. Snage u kvizu su odmjerile četiri ekipe sastavljene od učenika iz različitih razreda i usmjerenja:

• A - Domagoj Brkljačić, Klara Gazda, Senna Šimek, Martina Jukić
  • B - Antonio Puškarić, Matija Kaučić, Lara Fotez, Anita Tutenov - pobjednici
  • C - Alen Mikec, Katja Živković, Marina Relatić, Matej Peršić
  • D - Mateo Kuzmić, Fran Mojzeš, Jurica Ljubas, Mario Vida

U prvom polufinalu sastali su se ekipe A i B, a pobijedila je ekipa B. U drugom polufinalu sastali su se ekipe C i D,  a pobijedila je ekipa C. Ukupni pobjednici bila je ekipa B.

Povjerenstvo Ekipa A
Ekipa B Ekipa C
Natjecanje ekipa Ekipa D
Pobjednici kviza Antonio Puškarić, Matija Kaučić, Lara Fotez, Anita Tutenov

Voditelj programa bio je učenik Domagoj Brkljačić, a program je osmislila prof. Željka Orban.

Ostale fotografije pogledajte u albumu Dan škole - svečana sjednica.