Godišnja spomenica 2010.

Školski list Srednje škole Marka Marulića Slatina zove se Godišnja spomenica. Godišnja spomenica izlazi jednom godišnje. Prošle školske godine izišao je drugi broj našeg školskog lista. Godišnju spomenicu za 2010. godinu možete pogledati i skinuti na hiperlinku Godišnja spomenica. Uživajte u čitanju.

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.