Kutak za projektni trenutak

Održana druga radionica iz financijske pismenosti za učenike „Financijske institucije i financijski proizvodi“

Autor: Željko Milnović, 4. 3. 2019.

PROJEKT  „Naučimo upravljati novcem kako bismo lakše upravljali budućnošću“.

U ponedjeljak, 04. ožujka  2019. održana je druga  radionica iz financijske  pismenosti na kojoj su obrađene dvije teme:   „Financijske institucije i financijski proizvodi“. Na radionici je sudjelovalo 20 učenika iz drugih razreda ekonomije i gimnazije.
Slijedeća radionica odnosno  zadnja radionica iz digitalne pismenosti a ujedno i zadnja radionica za učenike u sklopu ovog projekta najavljena je za petak, 08. ožujka 2019.

Učenici koji sudjeluju ovom projektu:

Rb. Ime i prezime učenika razred
1. Ena Jadek 2 a
2. Domagoj Poje 2 a