> Projekti  > Šalji dalje  > Vijesti

Školski volonteri posjetili su slatinsko groblje

Autor: Marina Ivoš, 31. 10. 2019.

Psalm 131   (130)

Djetinji pokoj Bogu

Hodočasnička pjesma.
            Davidova.
O Jahve, ne gordi se moje srce
niti se oči uznose.
Ne idem za stvarima velikim
ni za čudima što su iznad mene.

Ne, je sam se smirio
i upokojio dušu svoju;
kao dojenče na grudima majke,
kao dojenče duša je moja u meni.
U Jahvu se, Izraele, uzdaj
odsada dovijeka.

Prigodom nadolazećih blagdana Svih svetih i Dušnog dana, volonteri školskog Volonterskog kluba Carpe Diem uputili su se na slatinsko groblje i zapalili svijeće za preminule učenike i djelatnike naše škole.
Svoje slobodno vrijeme i doprinos u ostvarivanju navedene aktivnosti dali su Patricia Mak, Lea Tušek,  Arnela Beneš, Kristina Tonc i Ivor Miklošević, u pratnjih svojih profesorica Jelene Matišić, Silvije Štimac i Marine Ivoš.