Naše školske reportere čini 15 učenika koji su uključeni u projekt InMedias ReStart (gimnazija, ekonomija, elektrotehnika i agroturistički tehničar).

Uloga reportera je da prate sva događanja u školi i izvan škole posebice ako sudjeluju u izvannastavnim aktivnostima - terenske nastave, školski volonteri, rad školske zadruge, obilježavanje važnih datuma i sl.

Svi učenici redovito prikupljaju fotografije i video zapise koje zatim dostavljaju učenicima 2. razreda elektrotehničar. Prikupljene fotografije i videozapise  obrađuju u odabranim programima, a konačne uratke objavljuju na službenoj web stranici škole i društvenim mrežama: facebook stranici, instagramu i na službenom YouTube kanalu škole.

Akcija darivanja krvi

Autor: Damir Balković, 1. 5. 2019.

U organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Slatina održana je 29. travnja 2019. u našoj školi akcija dobrovoljnog darivanja krvi. Akciju je provela Transfuzijska jedinica KBC-a Osijek. Krv je dao 21 darivatelj, a među njima 14 naših učenika i dvije profesorice. Desetero učenika krv je darivalo prvi puta.

Krv su dali sljedeći učenici:

1. Natalija Ponjević, III. B
  2. Katarina Bilić, IV. ATT/PTO
  3. Ana Katalinić, IV. EK
  4. Leonora Đorđević, IV. EK
  5. Ljubica Tašić, IV. EK
  6. Ivona Prša, IV. ATT/PTO
  7. Ivona Biljaka, IV. ATT/PTO
  8. Luka Pastuović, IV. ATT/PTO
  9. Martina Pavlić, IV. EK
  10. Dijana Goić, IV. EK
  11. Ana Bićanić, IV. B
  12. David Kokorić, IV. B
  13. Ana-Marija Menčik, IV. B
  14. Matea Pintarić, IV. EK

Profesorice – Mirjana Drenski i Željka Korlević.

Još su neki učenici željeli darivati krv, ali su ovaj puta bili odbijeni iz različitih razloga. Vjerujemo da ih to neće pokolebati te će doći na neku od sljedećih akcija darivanja.

Čestitke svima darivateljima, a posebno onima koji su dali krv prvi puta.

Priloženi dokumenti:
AKCIJA_1819.docx (19.84 KB)