Školski projekt „Svjetske valute“

Autor: Sandra Bošnjak, 26. 3. 2021. 12:31

U sklopu školskog projekta „Svjetske valute“,  u četvrtak 25.03.2021. g. u našoj školi obilježen je Svjetski i Europski tjedan novca.
Uz razne aktivnosti tjedan novca obilježili smo natjecanjem – kvizom znanja iz financijske i digitalne pismenosti te izradom panoa na temu svjetskih valuta.
Učenici 3. razreda ekonomske škole Natalija Marinović, Ana Takač i Mirta Tomšić izradili su materijale kojima prikazuju interesantne, kratke i najvažnije informacije o različitim svjetskim valutama.