Sportski uspjesi učenika i nastavnika

Srednja škola Marka Marulića Slatina obilježila Europski tjedan sporta i Hrvatski olimpijski dan

Autor: Mirta Drokan, 27. 9. 2019.

Veliki broj (151) učenika i učenica naše škole i ove je godine sudjelovao na Krosu grada Slatine održanom 25.rujna 2019. godine.  Ovim Krosom obilježili smo Hrvatski olimpijski dan i Europski tjedan sporta s ciljem poticanja učenika na tjelesnu aktivnost i promicanja olimpijskih načela: mira, prijateljstva, zajedništva i razumijevanja.
 Najbrži učenici naše škole u svojim kategorijama bili su: Tanita Šantalab, Kristian, Ferenčak, Terezija Som i Marin Zdelar. Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i ostvarenim postignućima i zahvaljujemo učenicima koji su pomogli u organizaciji Krosa.

Rezultati:

1. i 2. razredi djevojke:

1. Tanita Šantalab
  2. Ana Čurić
  3. Ivona Mijatović
  4. Simona Sabljak
  5. Ivana Tunić
  6. Lorena Krupnicki

1. i 2. razredi mladići:

1. Kristian Ferenčak
  2. Fran Bišćan
  3. Ivan Mikić