Boris Boronjek 3. u državi na natjecanju iz informatike

Autor: Sandra Bošnjak, 8. 10. 2020.

U utorak, 6. listopada, održano je virtualno državno Natjecanje iz informatike na sustavu MOOC u kategoriji Osnove informatike za gimnazije. Na natjecanju je sudjelovao naš učenik Boris Boronjek pod mentorstvom profesorice Ksenije Rastije.

Boris se plasirao na izvrsno 3. mjesto u državi, od 11 pozvanih  natjecatelja u ovoj kategoriji natjecanja. Jedini je predstavnik naše županije na državnoj razini ove godine, ali i prvi učenik naše škole koji se uspio plasirati na državno Natjecanje iz informatike.

Čestitamo Borisu i želimo mu mnogo uspjeha u daljnjem obrazovanju!

Boris je u međuvremenu postao student FER-a u Zagrebu.

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.