EKOLOŠKI KVIZ «LIJEPA NAŠA»

Ekološki kviz „Lijepa naša“ u pisanom i usmenom dijelu obuhvaća 5 zadanih (tematskih) područja. Zadana područja su dio nastavnih sadržaja predmeta:

• Priroda
  • Biologija
  • Kemija
  • Geografija
  • Vjeronauk

Detaljnije informacije o Ekološkom kvizu možete pronaći na službenim stranicama Udruge Lijepa naša.

Vijesti....

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.