> Projekti

Srednja škola Marka Marulića Slatina u projektu Školska shema voća i povrća

Autor: Sandra Bošnjak, 5. 11. 2018. 19:56

Virovitičko-podravski župan Igor Andrović potpisao je s ravnateljima osnovnih i srednjih škola ugovor o Školskoj shemi voća, povrća i mlijeka za 6.989 učenika s područja VPŽ Zahvaljujući inicijativi Ministarstva poljoprivrede, te potpredsjednika Vlade RH i ministra poljoprivrede Tomislava Tolušića, svako dijete dobit će besplatno voće i povrće, a sve kao dio projekta Školska shema voća i povrća.

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.