Dokumenti - razno

Odluka o određivanju odgovornih osoba za prijem i prenošenje obavijesti Županijskog centra 112 dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju osobe koja je osim ravnatelja ovlaštena primati i rješavati pritužbe vezane za zaštitu dostojanstva radnika dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju zamjenika službenika za zaštitu osobnih podataka dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju službenika za zaštitu osobnih podataka dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju povjerenika za otpad i zamjenika povjerenika dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju povjerenstva za provođenje upravnog postupka do donošenja rješenja o pedagoškoj mjeri dostupna je na poveznici Odluka.

Odluke Nastavničkog vijeća

Odluka o izvođenju dopunskog rada za učenike završnih razreda u škol.god. 2015./2016. dostupna je na poveznici Odluka.

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.