Dokumenti - razno

Odluka o određivanju odgovornih osoba za prijem i prenošenje obavijesti Županijskog centra 112 dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju osobe koja je osim ravnatelja ovlaštena primati i rješavati pritužbe vezane za zaštitu dostojanstva radnika dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju zamjenika službenika za zaštitu osobnih podataka dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju službenika za zaštitu osobnih podataka dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju povjerenika za otpad i zamjenika povjerenika dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju povjerenstva za provođenje upravnog postupka do donošenja rješenja o pedagoškoj mjeri dostupna je na poveznici Odluka.

Odluke Nastavničkog vijeća

Odluka o izvođenju dopunskog rada za učenike završnih razreda u škol.god. 2015./2016. dostupna je na poveznici Odluka.

Učenice 2. a razreda opće gimnazije Marija Pongračić i Ivona Benko izradile su za obilježavanje Dana frankofonije tematski pano u predvorju škole koji je privukao brojne poglede.