Obrasci

Poslovnik o radu školskih vijeća

Poslovnik o radu školskih vijeća donesen je na 45.sjednici Školskog odbora, 11. srpnja 2016., stupa na snagu istim danom, a dostupan je na poveznici Poslovnik.

Novosti za nastavnike s Portala za škole

Vijesti...vijesti...vijesti
09.11.2020. 08:49
CARNET-ova online konferencija za korisnike okupila više od 2000 sudionika
Pod sloganom „Izazov prihvaćen!“, od 4. do 6. studenoga, održana je 22. CARNET-ova konferencija za korisnike koju je putem online platforme pratilo više od 2000 sudionika. Tijekom tri dana konferencije obrađene su teme „Ovo nam je škola“ i „AI u obrazovanju i obrazovanje za AI“ kroz više od 80 interaktivnih izlaganja i prezentacija sponzora, 36 radionica, jedan okrugli stol i dvije panel rasprave.

02.11.2020. 09:07
CUC stavlja naglasak na digitalnu transformaciju i AI u obrazovanju
CARNET-ova konferencija za korisnike (CUC) pod nazivom „Izazov prihvaćen!“ održat će se 22. godinu zaredom, ovaj put u cijelosti u online formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će, od 4. do 6. studenoga, pratiti bogati program putem platforme za virtualne konferencije.

26.10.2020. 11:06
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020 , koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa imaju priliku promovirati svoje projekte i predstaviti primjere dobre prakse te tako informirati širu javnost o rezultatima projekata i mogućnostima za uključivanje u program Erasmus+.

26.10.2020. 08:57
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga 2020. godine u 12 sati.

26.10.2020. 08:07
Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite
CARNET-ov Nacionalni CERT i ove je godine u listopadu obilježio Europski mjesec kibernetičke sigurnosti kako bi podigao svijest hrvatskih građana o kibernetičkoj sigurnosti s naglaskom na mrežnu i informacijsku sigurnost te promociju sigurnijeg korištenja interneta za sve korisnike.

23.10.2020. 09:16
Objavljen preliminarni program CUC-a 2020
Objavljen je preliminarni program 22. CARNET-ove konferencije za korisnike CUC 2020 , koja će se pod nazivom “Izazov prihvaćen!” održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine u cijelosti u online formatu.

16.10.2020. 09:23
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije – RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio nagradu za najbolji projekt u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu.

06.10.2020. 09:51
Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici – nastava kao dijalog
U četvrtak,  8. listopada 2020. godine, s početkom u 13 sati  održat će se još jedan u nizu webinara na temu organizacije i provođenja nastave na daljinu. Webinaru pod nazivom “Metode poučavanja u online okruženju i u učionici – nastava kao dijalog” možete pristupiti putem  Microsoft Teams live events alata .

01.10.2020. 12:02
Poziv na istraživanje tržišta – sustav za korisnike CARNET gama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET planira započeti postupak javne nabave sustava za korisnike CARNET gama u sklopu II. faze programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.

29.09.2020. 10:28
Webinar: Komunikacija, praćenje i vrednovanje u Loomenu
U četvrtak, 1. listopada 2020. godine, s početkom u 13 sati održat će se još jedan u nizu webinara na temu organizacije i provođenja nastave na daljinu. Webinaru pod nazivom “Komunikacija, praćenje i vrednovanje u Loomenu” možete pristupiti putem Microsoft Teams live events alata .

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.