Nacionalni dan hodanja obilježili su učenici Srednje škole Marka Marulića Slatina

Autor: Mirta Drokan, 10. 10. 2019. 18:46

5. listopada 2019. godine veliki broj učenika opće gimnazije i ekonomije sudjelovao je u aktivnosti „Hodanjem do zdravlja“, koja se provodi u sklopu Nacionalnog programa „Živjeti zdravo“, i tako obilježio Nacionalni dan hodanja.

Hodanjem do zdravlja Škola za život

Autor: Mirta Drokan, 13. 11. 2018. 11:49

Učenici Srednje škole Marka Marulića Slatina, od 22. rujna 2018., svake subote sudjeluju u aktivnosti „Hodanjem do zdravlja“ koja se provodi u sklopu Nacionalnog programa „Živjeti zdravo“. Nositelji provedbe Nacionalnog programa su Ministarstvo zdravlja i Hrvatski zavod za javno zdravstvo, a provoditelji na području Virovitičko-podravske županije su Zavod za javno zdravstvo „Sv. Rok“.