> Nastava
Kalendar rada škole

Prema Pravilniku o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2019./2020., nastava počinje 9. rujna 2019. godine, a završava 17. lipnja 2020. godine.

Nastava se ustrojava u dva polugodišta:

• prvo polugodište traje od 9. rujna 2019. godine do 20. prosinca 2019. godine
  • drugo polugodište traje od 13. siječnja 2020. godine do 17. lipnja 2020. godine, a za učenike/ce završnih razreda srednje škole do 22. svibnja 2020. godine

A odmor za učenike se dijeli na :

• zimski odmor počinje 23. prosinca 2019. godine, a završava 10. siječnja 2020. godine
  • proljetni odmor  počinje 14. travnja 2020., a završava 17. travnja 2020. godine
  • ljetni odmor počinje 18. lipnja 2020. godine, osim za učenike/ce koji/e polažu razredni ispit ili popravne ispite, koji imaju završni rad ili ispite državne mature i za učenike/ce koji/e u to vrijeme imaju praktičnu nastavu ili stručnu (ljetnu) praksu, što se utvrđuje godišnjim planom i programom rada škole.

Nova odluka o promjeni datuma održavanja nastave dostupna je na poveznici Odluka.

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.